FİRMAYA ÖZEL BT ÇÖZÜMLERİ

Rutin süreçleri ve yönetimi biz otomatik hale getirelim siz işinize odaklanın.


Marka bağımsız, çözüm odaklı

BT Yönetimi ve Optimizasyonu alanında dünya lideri markaların ürünlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüme dönüştürebilen İzometri, Uygulama Geliştirme Yaşam Döngüsü Yönetimi (HP ALM)’den Sistem ve Veritabanı yönetimine kadar pek çok çözüm sunar. Bu çözümler sayesinde kurumlar BT yönetimini sadeleştirerek daha verimli bir operasyon yapısına kavuşur. Otomatik hale gelen rutin işler ve kolaylaşan yönetim sayesinde yükü hafifleyen BT biriminin işgücü kaynağı, getirisi çok daha yüksek işlere yönlendirilebilir.

BT’de uçtan uca yönetim: İzometri farkıyla

Geçmiş yıllara oranla artan iş yükü nedeniyle işleri daha da zorlaşan BT yöneticileri daha esnek çözümlerle otomatik hale getirilmiş süreçlere yöneldi. Amaç; gerek iş birimlerinden gelen süreç iyileştirme ve mevzuat değişikliği talepleri, gerekse teknolojik gelişmeler ve büyüyen BT altyapısının yönetimi arasında kalan BT yöneticilerinin tüm bu baskıya cevap verebilmesi. İzometri tarafından sunulan BT Yönetim çözümünün hedefinde, yöneticilerin işlerini kolaylaştırmak ve diğer iş birimlerinden gelen taleplere daha hızlı yanıt verebilmek var.

Avantajlar

Strateji Yönetimi

BT Yönetim çözümlerinin hedefi; yatırım planlarının, yeni proje kararlarının ve mevcut projelerin tek merkezden yönetildiği, durumun kolayca raporlanabildiği bir ortam oluşturmaktır.

Uygulama Yönetimi

BT projelerinin uygulama katmanındaki kalite seviyesinin yüksek tutulması için Uygulama Geliştirme Yaşam Döngüsü çözümünü içerir. Proje yönetimi ile iş birimleri arasında köprü oluşturması, HP’nin ALM ailesinin en önemli özelliğidir.

Operasyon Yönetimi

Özellikle, çalışan sayısı dört haneli sayılara ulaşan şirketlerde servis masasının etkin bir şekilde yönetilmesi bir zorunluluk. Her gün yüzlerce çağrı alan BT ekibinin sağlıklı hizmet verebilmesini amaçlayan bu çözüm sayesinde gelen çağrılar düzene sokulur ve sorunlar, talepler sınıflandırılır.