www.izonay.com


Web Tabanlı

Tüm Web tyarayıcılarla çalışabilen, mobil ortamlarda takip işlemlerinizi yapabileceğiniz İzOnay te https://portal.izonay.com adresinden ulaşılabilir.

Format Bağımsız

İzOnay ile her formatta dokümanı imzalayıp gönderebilirsiniz. MSOffice dosyalarınızı dahi kolayca imzalayıp göndermenizi mümkün kılıyoruz.

Hukuki Geçerlilik

Tüm onay süreçleriniz 5070 sayılı elektronik imza kanunu gereğince hukuki geçerlilik kazanır. Dilerseniz ek saklama alanları ile 20 yıla kadar imza delillerinizi saklayın.

Temiz Ekranlar

İzOnay ekranları uzun süren kullanıcı deneyimleri sonrası oluşturulmuştur. Bu nedenle en kolay kullanım aşamalarına göre dizayn edilmiştir.

Bulut Teknoloji

İzOnay bir Bulut teknoloji ürünüdür. Kullandığınız kadar ödeme yapar topplu satınalma maliyetlerine girmezsiniz. https://portal.izonay.com

Kolay Entegrasyon

Firmanızda akışlarınızı yönettiğiniz bir programınız varsa, uzman ekibimiz ile kolayca entegre ederek alışkanlıklarınızı değiştirmezsiniz.

Kullanıcı sınırlarını kaldırdık.

İzOnay ile yetkilendirdiğiniz her kullanıcı iş akışı oluşturabilir, ayrıca onaylanan, bekleyen, tamamlanan, reddedilen ve başlatılan işler ayrı sekmeler altında takip edilebilir.

Yönetim kurulu kararları, toplantı tutanakları gibi firma içi standart yazışmaları da onay sürecinden geçirip istenildiği takdirde imzalanarak dağıtımını yapabilirsiniz.

  • İmzalanan dokümanların ticari sistemlere aktarımını yapın
  • Dokumanların e-Posta ile gönderimini sağlayın
  • Dokümanları Lokalinize indirin ve arşivleyin
  • sFTP ile banka talimatlarının gönderimini sağlayın