FİRMAYA ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış özel yazılım çözümlerini, bilgi seviyeleri yüksek ekiplerimiz ile hayata geçiriyoruz.


Çevik Geliştirme Süreçleri

Her projemizde performansı uluslararası yazılım ekipleri tarafından kanıtlanmış bir proje yönetim metodolojisi kullanıyor, Agile Development, Scrum süreçleri ile projelerimizde %80 oranda hız ve kalite sağlıyoruz. Yaptığımız projelerin her modülü uzman analistler tarafından müşteri istekleri doğrultusunda değerlendirilir. İZOMETRİ, müşteri ile yazılımcı arasına üçüncü bir kişi veya birim koymaz.

Müşteri yazılımcıya isteklerini doğrudan iletir ve anlık reaksiyonla birlikte her modül ilk prototiple birlikte müşteri onayına sunularak teyit alınır. Bu sayede müşteri istekleri tam olarak anlaşılmış olur ve istenen proje her detayı ile müşteri isteği doğrultusunda tamamlanır. Her modül işleme alındıktan sonra 24 saat içerisinde kesinlikle müşteri ile telefon, mail veya diğer iletişim unsurları ile iletişim kurulur, görüşleri alınır.

Her modül sprint olarak adlandırılır. Her sprint test edilip müşteri onayını sunulur ve onay sonrası teslim edilir. Bir sprint bittiğinde modül teslim edilmiş olur. Böylece müşteri projenin ilerleme anını adım adım izler ve efor sarf etmeden kontrol edip, yönetmiş olur.

Avantajlar

e-İmza altyapısı

Firmanız için geliştirdiğimiz programa ya da yazılımınıza e-İmza kütüphanesi entegrasyonu yaparak çok daha güvenli, güçlü ve vizyonel bir sisteme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Size Özel

Sektörünüze ait terimlerle ve firmanızın ihtiyaçlarına uygun benzersiz projeler üretiyoruz. Standart paket programlardaki ihtiyacınız olmayan kalabalıktan kurtarıyoruz.

Güçlü raporlama

İş akışlarınızı ve raporlamalarınızı operatör dinamik raporlama (ODR) sistemi ile kendinize özgü bir biçimde almanız; karar verme sürecinizi kısaltır, kalite ve karlılık sağlar.