www.izimza.com


Webde imzalama

Tüm Web tarayıcılarda çalışabilen, mobil ortamlarda takip işlemlerinizi yapabileceğiniz İzİmza'ya www.izimza.com adresinden ulaşılabilirsiniz.

Tüm dosya formatları

İzİmza ile tüm dosya formatlarında imzalama yapabilirsiniz. MSOffice dosyalarınızı dahil tüm dosyaları kolayca imzalayın ve bilgisayarınıza indirin.

Hukuki Geçerlilik

Tüm onay süreçleriniz 5070 sayılı elektronik imza kanunu gereğince hukuki geçerlilik kazanır. Dilerseniz ek saklama alanları ile dilediğiniz kadar imzalı dosya saklayabilirsiniz.

Anında dağıtım

İzİmza ile imzaladığınız dosyaları bilgisayarınıza indirebilir, size özel arşiv alanlarında saklayabilir ya da anında mail ile yollayabilirsiniz.

Çok basit, çok karlı

Türkiyenin ilk açık imzalama platformu olan İzİmza ile imza atmak çok basit, hatta belli bir dosya boyutuna kadar bedava.

Kolay Entegrasyon

Firmanızda akışlarınızı yönettiğiniz bir programınız varsa, uzman ekibimiz ile kolayca entegre ederek alışkanlıklarınızı değiştirmeden kullanabilirsiniz.

Güvenlik ve hızı birleştirdik

www.izimza.com platformunda elektronik imzanız ile atılan her imza kendi ortamınız üzerindedir ve ssl sayfalar aracılığı ile yapılır. Hiçbir şekilde hiçbir veriniz paylaşılmaz.

Yeni imzalama teknolojileri ile güvenliğinizi sağlamakla kalmıyor, türkiyenin en hızlı imza platformunu bir web adresi kadar yakınınıza getiriyoruz. Artık e-İmzadan korkulmayacak.

  • Ticari sistemleriniz ile entegrasyon.
  • Dokumanların e-Posta ile gönderimini sağlayın.
  • İsteğe göre arşivleme hizmeti alarak imzalı dokümanlarınızı saklayın.
  • Hızlı imza teknolojileri ile her yerden imzalama yapabilin.